top of page

Spoznajte nአTEAM

02_edited_edited.jpg

Ing. Miloš Straka

Výrobný riaditeľ

Obrázok WhatsApp 2024-03-28 o 12_edited_

Juraj Kostelný

NÁŠ VyROBNÝ STROJOVÝ .PARK

01/

Výrobný proces

Lisy sú nakladané a vykladané manuálne. Naša prevádzka je podporovaná IT systémom, ktorý distribuje a sleduje každú objednávku. Máme implementovaný ISO certifikáciu pre manažment kvality

02/

Lisovací cyklus

Lisovací cyklus je riadený počítačovou jednotkou bez možnosti zásahupracovníka. Počítač robí diagnostiku a vyhodnotenie odchýľky od nastavenýchprevádzkových parametrov (teplota, tlak, čas) a ukladá všetky vulkanizačnéparametre každého vyrobeného produktu. 

03/

Výrobná kapacita

Sme schopní ročne vyrobiť 3 milióny párov gumových podrážok. Avšak nieje problém zvýšiť kapacitu výroby na žíadosť zákazníka. Približný čas na výrobu 10 000 párov je jeden deň.

04/

Stratégia a rast

V rámci stratégie rastu firmy Bamipa sme sa zaviazali neustále inovovať výrobné procesy ako aj služby ktoré poskytujeme svojim zákazníkom. V laboratóriu je pravidelne kontrolovaná kvalita vstupných surovín ako aj výstupných výrobkov. Vďaka naším vysokým nárokom na kvalitu dokážeme uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Okrem štandardnej štruktúry spoločnosti sme úspešne zaviedli dve externé oddelenia: oddelenie designu a oddelenie výroby foriem. Našim zákazníkom poskytujeme komplexné služby od redisignu a inovovaniu starých modelov až k designu úplne nových modelov podošiev a topánok cez výrobu modelov a foriem na produkciu podošiev až k samotnej výrobe podošiev z vysokokvalitných zmesí.

Snímka_obrazovky_2020-05-14_o_13.26.35
bottom of page