top of page

Vývoj firmy

Firma Bamipa vznikla v roku 2000 a naviazala tak na tradíciu výroby obuvníckych komponentov, ktorá bola v daných priestoroch dlhé roky pred tým. Od roku 2002 sme sa začali úzko špecializovať na výrobu podošiev pre obuvnícky priemysel.

white logo green-01.png

Environmentálna zodpovednosŤ

Firma Bamipa si uvedomuje svoju zodpovednosť a svoj podiel na stave životného prostredia, ktorý prenechá pre ďaľšie generácie. Efektívne využívame zdroje, ktoré máme k dispozícii, t.j. racionálne využitie tepelnej a elektrickej energie a ekologická a bezpečná likvidácia odpadu. Okrem toho, že tento postup je šetrný k prírode, šetrí aj naše náklady kvôli zvýšenej efektivite a my sa tak môžeme sústrediť na ďalšie zvyšovanie kvality.

ruky-01.png

VzŤahy so zákazníkmi

S našimi zákazníkmi udržujeme vynikajúce vzťahy a poskytujeme služby "na mieru", vďaka ktorým sme silní a dlhodobí partneri. Medzi našich spokojných klientov patria aj firmy ako Lowa a Adidas. Naše produkty sú po finálnom spracovaní používané spokojnými koncovými zákazníkmi po celom svete. Máme skúsenosti aj s najnáročnejšími postupmi, ktoré sú potrebné pre výrobu podošiev pre obuv trekingovej, pracovnej, motorkárskej, vojenskej, požiarnej, zdravotníckej atď.

cert-01.png

Certifikácia

ISO 9001 a

envirONment

ISO 14001

Firma Bamipa vlastní certifikát "Systém riadenia kvality" ISO 9001 a spolupracuje s profesionálnymi externými konzultantami, aby bola zapezpečená najvyššia možná kvalita a efektivita výroby.

ISO-9001-GSDI-01.png
bottom of page